Bu satıcının diğer ürünleriTümü

Linha Voleybol Forması

350.00 500.00

(0 reviews)

Linha Voleybol Forması, müşterilerimize özel üretilip rahat bir giyim deneyimi sunarken aynı zamanda şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Özellikle voleybol severler için ideal bir seçenek olan Linha Voleybol Forması, teri hızla emen ve vücut sıcaklığını düzenleyen özel kumaşı sayesinde yüksek performanslı bir giyim deneyimi sunar. Şimdi ürününüzü seçerek sipariş verebilir, tasarımınızı detaylandırarak üretime başlayabilirsiniz.

Açıklama

Linha Voleybol Forması Sipariş Detayları

 • Bu üründen en az 5 (beş) adet sipariş verebilirsiniz.
 • Ürünün liste fiyatı forma ve şort şeklindedir. Ürünü satın alırken çorap ekleyebilir ya da şort seçeneğini iptal edip tek üst olarak satın alabilirsiniz.
 • Bu ürün yeni nesil dijital baskı teknolojisiyle tamamen sizin siparişinize özel olarak hazırlanmaktadır.
 • Bu ürünü satın aldıktan sonra dilediğiniz renk ve logo yerleşimini yaptırabilir, dilediğiniz yazı tipini seçerek siparişinizi özelleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki “Nasıl Forma Siparişi Verebilirim?” adımlarını takip etmeniz yeterlidir.
 • Flex-Fit teknolojisiyle üretilen ürünlerimiz vücut ısınızı koruyup rahat etmenizi hedefler.
 • Tüm baskılar ve tasarım revizeleri hem sınırsız hem de ücretsizdir.

Nasıl Forma Siparişi Verebilirim?

 1. Satın almak istediğiniz modeli internet sitemizden seçin. Seçtiğiniz ürünün özelliklerini belirleyip sepete ekleyin ve ürünün satın alma işlemini gerçekleştirin.
 2. Sipariş verdikten sonra 0546 103 23 22 nolu whatsapp hattımızdan veya info@formasiparis.com adresi üzerinden isim, numara, beden bilgilerinizle birlikte satın aldığınız formadaki tasarım değişikliği taleplerinizi logolarınızla birlikte (takım logosu, sponsor logosu vs.) bizlere gönderin.
 3. Talepleriniz bize ulaştıktan dakikalar sonra tasarım ekibimiz sizlere tasarımınızı hazırlasın, taleplerinizi gerçekleştirsin. Forma görseli istediğiniz gibi olduktan sonra onayınızı verin ve siparişiniz üretime girerek 7 iş günü içerisinde hazırlanıp tarafınıza anlaşmalı kargo ile gönderilsin.

Linha Voleybol Forması Teknik Ürün Özellikleri

Kumaş Kalitesi: Ürünlerimizde müşterilerimiz için özel ürettiğimiz Mikro Poly kumaş kullanmaktayız. Mikro Poly kumaş, profesyonel takım sporları ürünlerinde kullanılan birinci sınıf bir kumaş çeşididir. Kumaşın başlıca özellikleri şu şekildedir:

 • Yıkama sonrası çekme, küçülme yapmaz.
 • Kumaş dokusu vücudu tahriş etmeyecek şekilde üretilmiştir ve esnektir.
 • Terletmeyi önleyen bir yapıya sahiptir.
 • Hareket kalibiyetini arttırır, performansı olumlu yönde etkiler.
 • Kullanım sonrası koku yapmaz, insan sağlığına zarar vermez.

Baskı Kalitesi: Formalarınızın tasarımları ve baskıları kendi parkurumuzda yeni nesil süblimasyon baskı tekniği uygulanarak basılmaktadır. Ürünü teslim aldığınızda kumaşla baskıların tamamen bütünleştiğini, boyanın ve kumaşın uyumunu, kalitesini ilk dokunuşta anlarsınız. Formanız üzerinde yer alan tüm baskılar ömür boyu forma üzerinde kalır, herhangi bir solma, dökülme, deforme olma gibi herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Tasarım ve Renkler: Beğendiğiniz modelde ürünü sipariş verdikten sonra whatsapp hattımızdan veya e-posta adresimiz üzerinden sınırsız tasarım talebine sahip olursunuz. Modelde dilediğiniz renk ve logo taleplerini uygulatabilir, tasarım içinize sindikten sonra üretime aşaması için onay verebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer almayan modelleri de sipariş verebilir, bunun için bizlerle whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yaka Çeşitleri: Formalarımızda Bisiklet Yaka ve V Yaka seçimleri mevcuttur. Bu yakalar dışında talep ettiğiniz yaka çeşitlerinden biriyle üretim yaptırmak istiyorsanız bizimle whatsapp veya çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kol Çeşitleri: Formalarımız sıfır kollu olarak listelenmekte olup, talebiniz üzerine kısa kol (karpuz kol) olarak da sipariş oluşturabilirsiniz.

Şort Çeşitleri: Astarsız, birinci kalite lastikli üretilen şortlarımıza yine talebiniz üzere voleybol taytı seçerek formanızla birlikte tayt alabilirsiniz. Voleybol taytını ayrıca satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Linha Voleybol Forması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.